Newsy
wydarzenia

Rajd Rowerowy

niedziela, 28 czerwca 2020 r. 

Razem z sześcioma nastolatkami, którzy regularnie chodzą do grupy formacyjnej SDC, spotkaliśmy się o godz. 9.30 i uczestniczyliśmy we mszy świętej w naszej parafii, pod wezwaniem św. Łukasza. Po mszy świetej wyjechaliśmy do Szczytników, które leżą około 14 km od naszej parafii. Przy temperaturze sięgającej 30 stopni, jechaliśmy około godzinę. Gdy dotarliśmy do Szczytników odpoczywaliśmy w cieniu drzew i jedliśmy obiad. Oprócz jedzenia, które przywieźliśmy z domu, zrobiliśmy szybki grill i upiekliśmy pyszne kielbaski! Z lokalnego sklepu, kupilismy kilka słodyczy i pojechaliśmy rowerami przez las. W Sypniewie graliśmy w piłkę nożną, W pewnym momencie zaczał padać deszcz! Ale wcale nie bylo tak źle… ponieważ, po krotkim czasie, deszcz ustapil i wznowiliśmy naszą wycieczkę rowerową i w krótkim czasie dotarliśmy do domu… czekając na kolejne wydarzenia! 

Wycieczka nad jezioro Strzeszyńskie

środa, 8 lipca 2020 r. 

Wycieczka była bardzo fajna, w miłej atmosferze oraz bezpieczna i wygodna trasa na miejsce docelowe. Na miejscu było wspaniałe, graliśmy w siatkówkę i kąpaliśmy się w jeziorze. Świętnie się bawiliśmy.

Dla Nastolatków

(12-16 lat)

spotkania: w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00 do godz. 19.30.

Dla bezpieczeństwa wszystkich, kiedy pogoda pozwala na to, spotkania i gry bedą całkowicie prowadzone na dworze. Dodatkowo, w czasie spotkań, nosimy maseczki.

w weekendy:

Od czasu do czasu organizujemy różne wycieczki, rajdy rowerowe, wycieczki na basen i inne „eventy” w sobotę lub w niedzielę.

Dla Młodzieży

(16-30 lat)

Spotkanie dwa razy w miesiącu, według programu.