Newsy
wydarzenia

Dla młodzieży

(13-16 lat)
spotkania: w każdą środę i sobotę o godz. 18.00 do godz. 20:00; w piątek o godz. 18.30 do 20:30

(16-19 lat)
spotkania: w każdy wtorek i sobotę o godz. 18.00 do godz. 20:00; w piątek o godz. 18.30 do 20:30

w weekendy:
Od czasu do czasu organizujemy różne wycieczki, rajdy rowerowe, wycieczki na basen i inne „eventy” w sobotę lub w niedzielę.

Dla starszych

(20-30 lat)

Spotkania od czasu do czasu.
Informacja przekzujemy poprzez grupę na Messengerze.

Rajd Rowerowy

28 czerwca

Razem z sześcioma nastolatkami, którzy regularnie chodzą do grupy formacyjnej SDC, spotkaliśmy się o godz. 9.30 i uczestniczyliśmy we mszy świętej w naszej parafii, pod wezwaniem św. Łukasza. Po mszy świetej wyjechaliśmy do Szczytników, które leżą około 14 km od naszej parafii. Przy temperaturze sięgającej 30 stopni, jechaliśmy około godzinę. Gdy dotarliśmy do Szczytników odpoczywaliśmy w cieniu drzew i jedliśmy obiad. Oprócz jedzenia, które przywieźliśmy z domu, zrobiliśmy szybki grill i upiekliśmy pyszne kielbaski! Z lokalnego sklepu, kupilismy kilka słodyczy i pojechaliśmy rowerami przez las. W Sypniewie graliśmy w piłkę nożną, W pewnym momencie zaczał padać deszcz! Ale wcale nie bylo tak źle… ponieważ, po krotkim czasie, deszcz ustapil i wznowiliśmy naszą wycieczkę rowerową i w krótkim czasie dotarliśmy do domu… czekając na kolejne wydarzenia! 

Wycieczka nad jezioro Strzeszyńskie

8 lipca 

Wycieczka była bardzo fajna, w miłej atmosferze oraz bezpieczna i wygodna trasa na miejsce docelowe. Na miejscu było wspaniałe, graliśmy w siatkówkę i kąpaliśmy się w jeziorze. Świętnie się bawiliśmy.